SlužbyZajištění příjmu

Nejdůležitější program ze všech, protože ochraňuje pozitivní finanční tok v rámci rozpočtu. 90% lidí v ČR velmi rozhodí nečekaný výdaj 10 000,- Kč, protože nemají dostatečné rezervy.

Větším rizikem je ovšem nečekaný konec v práci, nemocenská, invalidita a smrt. V těchto situacích se z běžných lidí často stávají chudáci závislí pouze na nízkých dávkách sociálního systému a v horším případě finančně závislí na svých nejbližších.

Proto klientům pomáháme, aby měli zajištěné dostatečné finance na všechny tyto situace. Protože řešit tyto problémy je dost náročné i bez finančních obtíží...

Bydlení

Mít vlastní vysněné bydlení je cílem většiny klientů. Naším cílem je vyřešit tento sen za co nejlepších podmínek v nejkratším čase s co nejmenším zatížením klienta. Místo toho, aby si klient bral dva týdny dovolené, vše vyřešíme za něj, zatímco se může věnovat své práci, rodině a koníčkům.

Naším cílem je, aby se klienti dostali k co nejlepší možnosti s minimem vlastního úsilí, ale pod svou maximální kontrolou.

Renta

Téměř každý dnes řeší, zda se má na stáří zabezpečit sám, či spoléhat na stát. My dokážeme pomoci svým klientům vymyslet co nejefektivnější řešení pro obě varianty.

Naším úsilím je, aby si klient mohl užít důstojné stáří bez ztráty svého životního standartu. Přeci jen je to jediné pořádné volno po cca 40ti letech práce...

Zhodnocení

Naším cílem je, aby peníze pracovali za klienta a ne naopak, jak je běžné. Rozumíme tomu, že v době nízkých úrokových sazeb ve výši 0-2% p.a. se standardní cesty nevyplatí. Proto klientům vybíráme na trhu možnosti, jak s přiměřeným rizikem vhodně zhodnotit své úspory. Vždy samozřejmě funguje propojení mezi likviditou, výnosy a rizikem, které s každým klientem individuálně vhodně nastavíme.

Děti

Děti jsou jedním z největších darů rodičů, ale zároveň i jednou nejvyšších položek v kolonce výdajů. Naším cílem je, aby rodičovství a výchova dětí probíhala v co nejvyšším finančním komfortu. Řešíme rezervu pro budoucí mateřství, ale i úspory pro již narozené děti, kde pomáháme rodičům, aby mohli dopřát svým potomkům kvalitní studium, vlastní bydlení, či jiný start do života.

Budoucí výdaje

Naší snahou je minimalizovat zadlužení klientů, proto plánujeme budoucí výdaje jako je nákup auta, dražší dovolené, svatby, apod. Vždy je naším cílem, aby klient úroky spíše dostával než platil. Samozřejmě víme, že ne vše se dá předvídat, proto s klienty tvoříme dostatečné rezervy na nečekané výdaje.

Spotřebitelské úvěry

Pokud už klient bohužel úvěry má, či není jiná možnost, než si úvěr zařídit, tak dokážeme klientům s touto problematikou pomoci. Díky kontaktům a vazbám ve finančních institucích možnosti adekvátně porovnáme a v mnoha případech se dostaneme na mnohem výhodnější řešení, jež běžným klientům nejsou dostupné.

Zajištění majetku

Pro své klienty řešíme rovněž zajištění majetku s maximálním servisem a komfortem, kdy klientovi všechny podklady vyřídíme za něj. Díky spolupráci se společností Partners, jež má cca 500 000 klientů, máme velmi zajímavé slevy na tyto nástroje.

<